Auta z Anglii

Zakup krok po kroku

Krok 1 - wyszukiwanie

Znajdź samochód, który Cię interesuje. Aby przejrzeć szczegóły poszczególnych pojazdów musisz się zalogować. Śmiało, rejestracja w naszym serwisie nic nie kosztuje, a umożliwi Ci dostęp do dodatkowych narzędzi.

Krok 2 - złożenie oferty

Jeżeli wybrałeś pojazd i jesteś zdecydowany na jego kupno, złóż swoją ofertę przez naszą stronę. Wystarczy, że w formularzu na stronie z opisem pojazdu podasz masymalną kwotę, za jaką jesteś gotów kupić wybrany pojazd. Nie bój się, podczas licytacji przebijamy o najniższą możliwą stawkę, więc ostateczna kwota pojazdu może być niższa niż zaproponowana przez Ciebie.

Krok 3 – depozyt

Zanim kupimy wybrany przez Ciebie pojazd, musisz wpłacić na nasze konto depozyt na poczet wybranego pojazdu w wysokości 20% złożonej przez Ciebie oferty (min. 1000 zł). Depozyt traktujemy jako okazanie intencji kupującego oraz zabezpieczenie na wypadek, gdyby rozmyślił się już po zakupie przez nas pojazdu. Depozyt musi wpłynąć na nasze konto najpóźniej do godziny 10 w dniu zakończenia aukcji - w przypadku jego braku w tym terminie nie gwarantujemy udziału w aukcji.

Krok 4 - licytacja

Wszystkie pojazdy prezentowane w naszym serwisie sprzedawane są na zasadach licytacji – kto da więcej. Dlatego nie sugeruj się cenami wyświetlanymi przy ofertach. Często w ostatnich sekundach aukcji trwa zacięta walka, która podbija znacznie cenę. Nie przejmuj się, co tydzień mamy kilkaset nowych pojazdów, czasami warto poczekać na lepszą ofertę.

Krok 5 - finalizacja

Gratulujemy, jeżeli doszedłeś do tego miejsca, to twoja oferta była najwyższa i zostałeś posiadaczem nowego pojazdu. Od tego momentu masz 2 dni na przelanie na nasze konto wylicytowanej kwoty powiększonej o naszą prowizję i koszty transportu. W przypadku zakupu pojazdu kategorii D przeznaczonego do rejestracji, konieczne jest również doliczenie kosztów uzyskania dowodu rejestracyjnego. Po zalogowaniu się do swojego konta, znajdziesz listę zakupionych pojazdów wraz z ostatecznymi kwotami. Następnie należy uzgodnić kwestie związane z transportem – w tym celu skontaktuj się z naszym konsultantem.